Messi byl zvolen nejlepším hráčem v La Ligě v září

La Liga oficiálně ohlásila Levné Fotbalové Dresy Barcelonský fotbalový klub Messi byl v září zvolen za nejlepšího hráče v La Ligu.

Toto je první ocenění, které Messi získal v této sezóně. Argentinci byli v průběhu statečné hry v září. Dosáhl 3 gólů a vyslal 4 asistence. Pomohlo Barcelona vítězstvím 2 vítězství, 2 remízy a 1 ztrátou v pěti ligách v září.

V Barceloně je 8-2 míč Huesca, Dresy Barcelona Messi dosáhl 2 gólů. Další gól byl zaznamenán v barcelonské 2-2 remíze s Gironou. Messi bude před zápasem v Barceloně v Seville dne 20. října. Vezměte si trofej v Camp Nou.

Arsenal bude mít v budoucnu obrovský náskok

Arsenal podepsal smlouvu o sponzorství s firmou Adidas za celkovou cenu 300 milionů liber. Počínaje příští sezónou, Hráči Levné Fotbalové Dresy Arsenalu budou hrát v dresu Adidas.

Generální ředitel Adidas Casper Roth Ted řekl Během posledních dvou let výkon Arsenalu skutečně selhal. Ale tento tým z Emery je na vzestupu.

” Věříme, že v budoucnu bude mít Arsenal obrovské zlepšení. K dnešnímu dni je fotbal stále nejvlivnějším sportem na světě. Pokud jste sledovali Arsenal s 5-1 vítězství nad Fulhamem, Zjistíte, že hráli nejlepší fotbal. Ramseyho patu je nejlepší fotbal. Dresy Arsenal měl skvělý víkend. Ale nosili špatné oblečení! ”

Chcete aby tým vedl historii

Podle zpráv, Nedávno obránce Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu Van Dyck byl rozhovor s médii. Když mluvíme o vstupu do Liverpoolu a očekáváme sezónu.

“Každou chvíli si užívám Liverpoolu. Víš, je to ten nejlepší čas být Liverpoolovým hráčem. Chcete hrát ty důležité hry, Chci hrát proti těm silným týmům. Chcete hrát na nejvyšší úrovni soutěže, A vychutnejte si to. Chci vyhrát vyznamenání, Chtěl bych zde vytvořit krásné vzpomínky. Napište historii se spoluhráči. ”

“Každou chvíli si užívám Dresy Liverpool. Víš, je to ten nejlepší čas být Liverpoolovým hráčem. Chcete hrát ty důležité hry, Chci hrát proti těm silným týmům. Chcete hrát na nejvyšší úrovni soutěže, A vychutnejte si to. Chci vyhrát vyznamenání, Chtěl bych zde vytvořit krásné vzpomínky. Napište historii se spoluhráči. ”

Real Madrid postupně zaplňuje jámu kterou zanechal Ronaldo

52-rok-starý Lopetji udělal malou revoluci v Realu Madrid. Levné Fotbalové Dresy Ronaldo odešel tento tým, Byla tam velká změna, která nebyla možná. Dříve měl Real Madrid v Lize mistrů. Také zvyklý na konzidenta Zidane.

Benzema vypukla. V posledních několika sezónách byl Benzema pro Ronalda. Letošní evropský Super Cup a La Liga, Dosáhl 3 gólů. Žádná portugalská superstar, Benzema získal větší šanci na skóre. Využívá to také.

Asencio je dalším velkým přínosem odchodu Ronalda z Dresy Real Madrid. Španělská mezinárodní se stala počátečním členem týmu Real Madrid. To může být období, kdy může vstoupit do řad superhvězd. Tento mladý génius to musí dokázat Při kopání hlavní síly, On také může udržet druh impuls, který vidí jako náhradní hráč na hřišti.

Manchester City je stále mistrem

Minulý měsíc získal Manchester City šampionát v Premier League s rekordním skóre. Jsou stále největším oblíbeným týmem v této sezóně. V Premier League po téměř deset let žádný tým nezískal šampionát v Levné Fotbalové Dresy Premier League. To je největší výzva pro Manchester City v této sezóně. Kapitán Manchester City Company vyjádřil svou důvěru v rozhovor.

Společnost Kompany uvedla: “V loňské sezoně poprvé vyhrál ligový titul mnoho hráčů. Takže když se vrátí, Musíte si něco všimnout, Zjistěte, zda se jejich oči změnily. Neříkám, že budeme tak dobří jako v loňském roce. Tato sezóna se liší od minulé sezóny, Protože ostatní týmy jsou stále silnější. ”

” Každý dostal dost upozornění, Žádný tým nedokázal vyhrát ligový titul v posledních devíti sezónách. Manchester City také musí bojovat sami. Spíše než mít problémy jako jiné týmy. Vidím, že všichni tvrdě pracují, V našem týmu je hodně konkurence. Manchester City to musí udělat. Nemůžete zaručit, že vyhrajete šampionát. Pokud však Dresy Manchester City zůstane konkurenceschopné, Manchester City bude dělat to, co nikdo nedělal za posledních devět let. ”

Bassad používal Messiho a udělal mu to nejlepší

Barcelona začala tuto sezónu dobře, Nejprve vyhrál španělský Super Cup s 2-1 vítězstvím nad Levné Fotbalové Dresy Sevillou. Poté vyhrál soupeře na pohárovém poháru. Dále se připravují na novou sezónu.

Letos v létě probíhá práce v Barceloně. Zda je to převod nebo převod je rozumné, Před termínem předání, Barcelona bude dále snižovat sestavu, Rafinha, Paco, Munir a další hrozí, že budou vyčištěni.

Messi se poprvé objevil jako kapitán v Camp Nou, Někdy se objeví vpravo. Použije se jeho změna v nové sezóně? Valverde řekl: “Pokud můžeme, máme také tuto volbu. Může také hrát jiným způsobem. Pokud soupeř neví, jestli Barcelona Massey chce útočit zevnitř nebo zvenčí, To je pro nás dobré. Tam jsou vždy různé hlasy kolem Barcelona Messi. Ale co může Dresy Barcelona udělat, je mu dát své oblíbené prostředí. Nechte hrát všechny talenty. ”

Juve je pro Bogbu velice rád

Nedávné fámy, které má Bogba v úmyslu převést do Barcelony, se zintenzivnily. Podle britských zpráv z médií, Ačkoli Levné Fotbalové Dresy Manchester United nemá v úmyslu nechat Francouze připojit se k Barceloně, Ale výtah je plovoucí, Juventus zcela nezanechal touhu po Bogbovi.

Uvádí se, že postoj Manchester United je pevný. Nemají v úmyslu opustit Bogbu, aby odešel z týmu. Manchester United nyní vyloučil Barcelonský zájem o Bogbu.

Říká se to Aby se Bogba vrátil do Juventusu, Dresy Juventus je ochoten vyměnit některé peníze za Pjanic za Francouze.

Brazilské stehna obdrží portugalskou státní příslušnost

V současné době, Tým La Liga Barcelona Levné Fotbalové Dresy má tři hráče, kteří nejsou členy EU: Mina, Coutinho a Artur, Brazilská hvězda Coutinho se chystá získat svůj pas EU. V příští sezóně nebude obsazovat hráče, kteří nejsou členy EU. A toto mimořádné místo, Může být použit k představení týmu Williama Chelsea.

Minulý rok, Coutinho, Paulinho a Mina, V Barceloně obsadili tři neevropské místa. Když se Paulinho připojil, Artur dokázal převzít volné místo, které mu nechal. A Coutinho neevropská pozice bude nyní ušetřena. Mina pravděpodobně opustí tým. To vytvořilo podmínky pro to, aby Barcelona představila země mimo EU.

Barcelona může uvolnit Coutinho neevropskou kvótu, Používaný Dresy Brazílie mezinárodním Williamem, Barcelona plánuje jednat s Chelseou, Zavést brazilské rychlostní křídlo.

Chorvatsko odmítá první finálové kolo Anglie

Druhá hra semi-finále Světového poháru se konala na stadionu Luzhniki v Moskvě. Chorvatsko přesčasy 2-1 obrátil Anglii, První ve finále mistrovství světa, Bude soutěžit s Levné Fotbalové Dresy Francií na šampionát. Otevření 284 sekund, Trippier dosáhl cíle národního týmu. Ve druhé polovině se Perry Hitch vyrovnal skóre a narazil do středu. Přesčas, Pelišic pomáhal Manjukicovi s raněnou bitvou o představení tradice.

Anglie byla eliminována v semifinále posledních tří hlavních soutěží. Poslední kolo Anglie eliminovalo Švédsko 2-0. Od porážky Československa a Francie v roce 1982, Anglie nikdy neporazila dva evropské týmy v jediném mistrovství světa. Southgate použil stejný startér pro tři po sobě jdoucí vyřazení.

Chorvatsko eliminovalo Dánsko a Rusko pokutovým kopem. Chorvatsko se stalo po Argentině v roce 1990. Druhý tým zvítězil ve dvou šampionátech v jediném mistrovství světa. Předtím bylo v Dresy Chorvatsko 6 vyřazení Světového poháru pouze jedna ztráta. Po ztrátě s Tureckem v 1. září 2017, Chorvatsko bylo nevídaných v devíti po sobě jdoucích oficiálních zápasech.

Neymarova alternativní data vyhrává Světový pohár

Na mistrovství světa v Rusku, Levné Fotbalové Dresy Brazilská hvězda Neymar se stala centrem pozornosti. Přispěl k cílům, přispěl asistováním a přispěl k ostatním. Současně se také stala klíčovým bodem k zabránění objektům. Opakovaně mě napadali oponenti. Nicméně, po zveličování Neymarova pádu, Například, kroužení několik kol na zemi, To přitahovalo hodně kritiky od fotbalu.

Podle statistik, mistrovství světa 4 hry, Neymarův čas na zemi, Trvá to 14 minut. Navíc Neymarův zápas s Mexikem, Nejvíce času se naklání na zemi. 5 minut a 30 sekund při sdílení. Poté, co byl položen na Layun, Trvalo více než 2 minuty.

4 hry, Tři zápasy skupiny a top 16 zápasů, Brazilský Neymar hrál celou hru, Celkem 23 porušení soupeřů, Průměrné 6 porušení na hru. Mezitím, po každém porušení Neimara v Dresy Brazílie, Stráví 36 sekund hraní času.